طراحی گرافیک و چاپ در اهواز: برای اینکه هویت شرکت چه در فضاهای مجازی و چه در رویدادهای رسمی تثبیت گردد، حتما باید یک تیم طراحی خلاق و مسلط به تکنیک‌ها و علم گرافیک تبلیغاتی، همواره در کنار شما باشند. برای آن که اهداف و استراتژی تبلیغات و روابط عمومی شما به منصه ظهور برسد، می‌بایست از طرح‌های منحصر به فرد و چشم‌نواز در راستای بازاریابی و رفتار مصرف‌کننده استفاده نمود. نمی‌توان همه بار تبلیغات را صرفا بر دوش عکس و یا فیلم ساده یا ترکیبی از هر دو انداخت. امروزه تبلیغات پیوند عجیبی با گرافیک خورده است.

طراحی گرافیک در اهواز | چاپ دیجیتال در اهواز | چاپ تبلیغاتی در اهواز

طراحی و چاپ در اهواز

در کلینیک مشاوره تبلیغات آریاز کلیه خدمات اجرایی تبلیغاتی از طراحی ، چاپ و … انجام می شود.

طراحی گرافیک در اهواز

طراحی گرافیک یا شاید طراحی گرافیکی صدایی آشنا برای تمام کسانی است که به خوبی می دانند دنیای امروز اگر زیباتر از گذشته شده است این را مدیون افرادی است که خلاقیت و هنرهای خود را که بسیار ارزشمند است به دنیای امروز منتقل کرده اند و با استعداد و خلاقیتی که در این زمینه دارند باعث شده اند دنیای امروز ما به زیبایی هرچه تمام تر خود برسد و این زیبایی ها در نقش نقش تمام شاهکارهای هنری این افراد خلاق و مبتکر به خوبی دیده می شود.

تیم طراحی کلینیک مشاوره تبلیغات آریاز، خدمات طراحی گرافیک را با بهترین کیفیت، در زمانبندی بسیار کوتاه را به مشتریان خود ارائه می دهد. متخصصین طراحی گرافیک آریاز از دانش آموختگان هنری و با تجربه کاری در حوزه تبلیغات هستند.

چاپ کارت ویزیت در اهواز

از دیگر عناصر مهم یک سازمان کارت ویزیت آن می باشد که طراحی آن با توجه به فیلد کاری صورت می گیرد. کارت ویزیت یکی از المان هایی است که مخاطب را به ایجاد تعامل با برند تشویق می کند. آدرس، شماره تلفن و برخی از خدمات مهم هر برند و کسب و کار با استفاده از عناصر بصری و گرافیکی روی کارت ویزیت طراحی می شوند و مخاطب با استفاده از آن می تواند به راه ها ارتباطی با کسب و کار دسترسی داشته باشد.

طراحی و چاپ کارت ویزیت در اهواز

چاپ تراکت در اهواز

چاپ تراکت در اهواز تراکت کاغذی است که به عنوان تبلیغات به قصد توزیع گسترده چاپ و در فضاهای عمومی بین مردم پخش می‌شود.
هزینه چاپ تراکت مقرون به صرفه تر از تبلیغات چاپی دیگر است و معمولا در سایز A5 چاپ می شود.
تراکت‌های تبلیغاتی سایز ثابتی ندارند و می‌توان در هر سایزی طراحی تراکت تبلیغاتی را انجام داد.

طراحی و چاپ کاتالوگ در اهواز

طراحی کاتالوگ یکی از بهترین روش برای ارائه محصولات و خدمات با توضیحات کامل می باشد. با استفاده از کاتالوگ می توان مشتریان را با محصولات و خدمات خود آشنا ساخته و آن ها را به خرید تشویق کنید. همچنین با استفاده از کاتالوگ می توان مشخصات کامل یک محصول را در محیطی طراحی شده و زیبا به مخاطبان ارائه داد و باعث ماندگاری محصولات و برند در ذهن آن ها شد. بروشورها نیز از دیگر روش هایی است که می توان با استفاده از آن به معرفی محصولات پرداخت. با استفاده از بروشور می توانید به ارائه و معرفی چند محصول به صورت همزمان در یک فضای طراحی شده پرداخته و با مخاطبان خود تعامل داشته باشید.

چاپ دیجیتال در اهواز

چاپ دیجیتال به چاپی گفته می شود که در آن تصاویر بصورت دیجیتالی و با کمک کامپیوتر به چاپ می رسند. چاپ دیجیتال جزو چاپ های نوین و جدید به شمار می رود و روز به روز با پیشرفت تکنولوژی دچار تغییر و تحول می شود. چاپ دیجیتال با روش های چاپ سنتی متفاوت می باشد. در چاپ های قدیمی مثل چاپ افست یا چاپ لیتوگرافی نیاز به استفاده از پلیت ومراحل آماده سازی پیش از چاپ بود اما در چاپ دیجیتال به دلیل حذف این مراحل چاپ سریعتر و ارزانتر خواهد بود. در چاپ دیجیتال فایل چاپی از کامپیوتر به دستگاه منتقل می شود و پس از آن فرایند چاپ آغاز می گردد. در حال حاضر چاپ دیجیتال گرانتر از دیگر روش های چاپ برای مشتریان می باشد اما دارای مزایای بیشماری است که سبب می شود روز به روز به مشتریان آن اضافه گردد.

چاپ بنر در اهواز

بنرها جز رایج ترین ابزارهای تبلیغاتی هستند که از آن ها برای انتقال پیام و اطلاعات استفاده می شود. این شیوه ی ارتباط با مخاطب در هر مکانی قابل نصب بوده وانواع سایزهای آن در فضاهای سرپوشیده و سرباز دیده می شود.

طراحی تقویم و سررسید در اهواز

تقویم و سررسید با لوگو یا رنگ سازمانی برند که به عنوان هدایای تبلیغاتی از آن ها یاد می شود، از دیگر انواع خدمات گرافیکی محسوب می شود. هدایای تبلیغاتی به صورت روزمره توسط مخاطبان استفاده می شوند و همین موضوع به ماندگاری برند کمک بسیاری خواهد کرد.

هدایای تبلیغاتی اهواز

طراحی لوگو

داشتن یک لوگوی زیبا و جذاب جزء مهم ترین عنصر یک شرکت می باشد. لوگو اولین المانی است که ذهن هر بیننده را به خود معطوف می دارد. با استفاده از لوگو هویت اصلی برند و کسب و کار تعیین می شود و از همین رو اعتماد مخاطبان را به خود جلب می کند.

چاپ بیلبورد تبلیغاتی

تابلوهای تبلیغاتی ساختارهای تبلیغاتی بزرگی در فضای باز هستند که معمولاً در مناطقی از ترافیک زیاد و یا عابر پیاده مشاهده می شوند. چراغهای راهنمایی و رانندگی ، اتصالات و جاده های شلوغ مکانهای تبلیغاتی برای نصب تابلوهای تبلیغاتی هستند زیرا تبلیغات بزرگی را به هر راننده و عابر پیاده ارائه می دهند. تابلوهای تبلیغاتی یک بازه زمانی محدود برای جلب توجه مخاطبان دارند ، بنابراین باید از شعارهای کوتاه ، و تصاویر بزرگ استفاده کنند تا پیام خود را به مخاطبان برسانند.

طراحی ست اوراق اداری در اهواز

اوراق اداری یا ست اداری یکی از ملزومات اساسی تمامی شرکت ها، سازمان ها و افرادی که به کسب و کار مشغول هستند می باشد. داشتن کارت ویزیت، پاکت های نامه و سربرگ موضوعی است که همه به آن برخورده ایم و نیاز آن به خوبی برای همه ما مشخص است. یک ست اداری می تواند در کسب و کار شما نقش بسیار پر رنگی بازی کند. کارت ویزیت، سربرگ و یا پاکت نامه شما نشان دهنده شخصیت کاری شما است. اگر می خواهید حرفه ای باشید، طراحی را جدی بگیرید. ما در کلینیک مشاوره تبلیغات آریاز با ارائه خدمات طراحی ست اداری نیاز شما را برآورده خواهیم ساخت.