چاپ کارت ویزیت در اهواز: کارت ویزیت یکی از کوچکترین و در عین حال مهمترین و کارآمدترین ابزار تبلیغاتی بوده و معرف کسب و کار شما، هویت سازمانی و تخصص شما می باشد.

به همین دلیل طراحی شکیل و حرفه ای و همچنین انتخاب جنس کارت ویزیت مناسب، بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد. کلینیک مشاوره تبلیغات آریاز یکی از کاملترین و با کیفیت ترین مجموعه های کارت ویزیت را فراهم کرده است.

کارت ویزیت انواع و اقسام مختلفی دارد که می توان بر اساس سلیقه و نوع کار، بهترین آن را انتخاب نمود. شاید بیشترین کارت ویزیتی که بشناسیم کارت ویزیت سلفون براق و یا لمینت باشد. اما باید دانست که کارت ویزیت های بیشتری در بازار موجود است.

طراحی و چاپ کارت ویزیت در اهواز

کارت ویزیت اهواز چیست؟

کارت ویزیت اولین ابزار تبلیغاتی است که مخاطبین شما با آن آشنا می شوند.کارت ویزیت نقش مستقیم تبلیغات و بازاریابی را برای شما ایفا نمی کند . اما از آنجا که اولین مرحله تعامل و معرفی شما با مشتری یا ارباب رجوع است و با توجه به این نکته که برخورد نخست همیشه مهم و تاثیر گذار خواهد بود، کارت ویزیت به طور غیر مستقیم بخشی از کار بازاریابی و تبلیغات شما را عهده دار خواهد بود. انتخاب درست جنس کارت ویزیت و طرح اجرایی آن در معرفی شغل و حرفه شما تاثیر به سزایی دارد ،شما می توانید برای چاپ کارت ویزیت از طرح های اجرا شده توسط خودتان و یا از متخصین واحد طراحی کلینیک مشاوره تبلیغات آریاز استفاده کنید.

طراحی و چاپ کارت ویزیت در اهواز

سایز کارت ویزیت ها:

کارت ویزیت های معمولی در بازار معمولاً در اندازه ۴٫۸ × ۸٫۲ سانتیمتر چاپ می شوند. همچنین کارت ویزیت معروف به لمینت در اندازه بزرگتر از کارت ویزیت معمولی و به اندازه ۵٫۵ × ۸٫۵ یا ۶ × ۹ چاپ می شود.

کارت ویزیت دارای انواع بسیار زیادی است. این گوناگونی در جنس ها، شکل ها و خدماتی که روی آن ها صورت می گیرد می باشد، اما پرکاربردترین و محبوب ترین آن ها:

 • کارت ویزیت سلفون براق

 • کارت ویزیت سلفون مات

 • کارت ویزیت بدون روکش

 • کارت ویزیت طرح چرم

 • کارت ویزیت کتان

 • کارت ویزیت لمینیت براق

 • کارت ویزیت لمینیت مات

 • کارت ویزیت برجسته

 • کارت ویزیت لمینیت براق مربع

 • کارت ویزیت لمینیت مات مربع

 • کارت ویزیت لمینیت برجسته

 • کارت ویزیت شیشه ای

 • کارت ویزیت سه بعدی

 • کارت ویزیت طلاکوب

 • کارت ویزیت برجسته طلاکوب

 • کارت ویزیت شیشه ای شفاف

طراحی و چاپ کارت ویزیت در اهواز

اطلاعات چاپ شده در طراحی کارت ویزیت اهواز

اطلاعات چاپ شده روی کارت ویزیت به عنوان نماینده کسب و کار و برند شما هستند. بنابراین باید به این اطلاعات اهمیت داد و اطلاعات لازم و کاربردی را به صورت خوانا روی کارت درج نمود. با سپردن طراحی کارت ویزیت مشهد به تیم حرفه‌ایی چاپ بازار، بسیاری از این مشکلات و دغدغه‌ها به خودی خود پایان می‌یابد.

معمولا کارت ویزیت حاوی لوگو، نام خانوادگی، برند، آدرس و سایر راه‌های ارتباطی می‌باشد. در ادامه به بررسی اهمیت این اطلاعات می‌پردازیم.

لوگو

حتما لوگو کسب و کار خود را روی کارت ویزیت درج نمایید. زیرا لوگو بیانگر هویت و حرفه‌ایی بودن برند شما است. همچنین بعد از مدتی تصویر لوگو در ذهن افراد نقش می‌بندد. بنابراین با دیدن لوگو در هر زمان و مکان به راحتی برند شما را می‌شناسند.

نکته: توجه داشته باشید که نباید لوگو را با برند اشتباه گرفت.

نام خانوادگی و شرکت

برای اینکه مردم بتوانند به شما اعتماد کنند ضروری است که نام خود یا شرکت را روی کارت ویزیت درج نمایید. کارت ویزیتی که نام ندارد مانند فردی بدون شناسنامه است.

عنوان شغلی

حتی اگر چندین شغل و سمت دارید هرگز همه آنها را روی کارت ویزیت درج نکنید. مخاطب شما تنها به یک تخصص و سمت شما نیاز دارد. در نتیجه تنها یک سمت مرتبط را ذکر کنید.

راه‌های ارتباطی و شبکه‌های اجتماعی

مهم‌ترین اطلاعات برای درج روی کارت ویزیت راه‌های ارتباطی است. قطعا برای تعامل با افراد باید راه آن را نیز مشخص کنید. با توجه به شرایط خود می‌توانید شماره شخصی، شماره مربوط به کار یا شماره تلفن ثابت را ثبت نمایید. با این وجود ثبت شماره ثابت باعث ایجاد حس اعتماد در افراد می‌شود.

البته همانطور که می‌دانید امروزه استفاده از شبکه‌های اجتماعی محبوبیت زیادی بین افراد دارد. به نحوی که ارتباط از طریق تلفن ثابت، فکس و … کاهش یافته است. به همین دلیل درج اطلاعات مربوط به شبکه‌های اجتماعی نیز توصیه می‌شود.

نکته: به یاد داشته باشید اطلاعات درج شده بیش از حد نباشند. زیرا باعث بی نظمی کارت و سر در گمی مخاطب می‌شود.

طراحی و چاپ کارت ویزیت در اهواز

چاپ کارت ویزیت فوری

چاپ کارت ویزیت فوری را مدیون صنعت چاپ دیجیتال هستیم. در گذشته برای چاپ کارت ویزیت مورد نظر باید چند روز منتظر می ماندیم و حداقل تیراژ برای چاپ ۱۰۰۰ عدد بود. خوشبختانه با ورود چاپ دیجیتال در ایران محدودیت زمانی و تعدادی در چاپ از بین رفت و چاپ کارت ویزیت فوری ممکن شد.

این محصول برای شرکت ها و افراد زیر طراحی شده است.

 • اشخاص یا شرکت هایی که به دلیل محدودیت زمانی برای دریافت کارت ویزیت خود عجله دارند.
 • شرکت ها یا اشخاصی که تعدادی محدود از کارت ویزیتشان نیازشان را برطرف می کند.
 • کسانی که که تعداد کارت ویزیت محدود و قیمت پایین می حواهند.
 • کسانی که پرستیژ کاری برایشان مهم است و به کارت ویزیت لوکس نیاز دارند.
 • کسانی که بعد از طراحی کارت ویزیت، نمونه رنگی می خواهند.

برخی از نکات :برای چاپ کارت ویزیت فوری یا غیر فوری موارد زیر را در نظر بگیرید:

سایز استاندارد کارت ویزیت مستطیل برای چاپ ۹ در ۶ می باشد که پس از برش تقریبا در سایز ۸٫۵ در ۵٫۵ تحویل داده می شود.
تمامی سایزهای ذکر شده پس از تحویل تقریبی هستند و ممکن است با چند میلی متر اختلاف تحویل داده شوند.برای کارت ویزیت مربع سایز استاندارد طراحی ۶ در ۶ سانتی متر است که پس از برش ۵٫۵ در ۵٫۵ تحویل داده می شود.
همیشه در طراحی کارت ویزیت سعی کنید بکگراند کل کارت ویزیت را بگیرد و نوشته ها از اطراف کارت ویزیت نیم سانت فاصله داشته باشند.
در طراحی کارت ویزیت از مدل رنگی CMYK استفاده کنید.
سعی کنید خروجی با فرمت JPG و یا JPEG از طرحتان برای چاپ بگیرید. در فرمت PSD ممکن است فونت های طرح شما در سیستم ما تغییر کند.

طراحی و چاپ کارت ویزیت در اهواز

طراحی حرفه ای کارت ویزیت در اهواز

کارت ویزیت بر اساس دسته بند های گرافیکی و تبلیغات زیر مجموعه قسمت هویت تصویری برند قرار می گیرد. برخی از مردم به اشتباه کارت ویزیت را برگه تبلیغی می دانند . استفاده نادرست و غیر اصولی و طراحی غیر حرفه ای هر موضوعی جدا از اینکه اثرگذار درست و بجایی ندارد بلکه در بسیاری از موارد اثر منفی به بار می آورد که برای برطرف کردن آن اثر منفی، هزینه، انرژی و زمان به نسبت زیادی را باید صرف نمود.

قیمت چاپ کارت ویزیت در اهواز

چاپ کارت ویزیت عمومی دارای قیمت های بسیار پائین تری نسب به اختصاصی می باشند (به دلیل اینکه در کنار سایر کارت ویزیت ها چیده میشوند و سپس همگی باهم و همزمان چاپ میشوند و سپس پس از چاپ برش و از یکدیگر جدا میشوند، به همین دلیل قیمت چاپ آنها پائین تر می باشد.)
قیمت چاپ کارت ویزیت اختصاصی با توجه به اینکه بصورت اختصاصی چاپ میشود شما این امکان را دارید که در زمان چاپ یک نماینده معرفی نمائید. این نوع چاپ را برای شرکت هایی که دارای حساسیت بالا هستند و یا رنگ سازمانی برایشان از اهمیت بسیار بالایی می باشد توصیه میشود. چاپ کارت ویزیت اختصاصی همچنین برای شرکت هایی که می خواهند همزمان چند عنوان کارت ویزیت سفارش دهند نیز توصیه میشود چون بسیار مقرون به صرفه میشود.